Sunt zile în care simți că totul e prea mult. Sau nimic nu pare să te motiveze. Ai vrea să fii productiv(ă), implicat(ă), energic(ă)… dar tot ce poți face este să stai. Poate cu o cafea în mână, poate pe canapea, poate cu gândurile în ceață. Vestea bună?E normal. Și e OK. De ce apar aceste zile? Corpul și mintea…

